Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче

0
418

Манекенката Катарина Ивановска која деновиве престојуваше во Тел Авив, Израел каде што ја бодреше својата другарка Тамара на Евровизија го покажа трудничкото стомаче.

Коментирај