Карлеуша во фустан од швалерката на Душко

0
873

Јелена Карлеуша направи договор за соработка со Софија Милошевиќ, младата српска дизајнерка која во екот на секс-аферата ја поврзаа со Душко Тошиќ. Наводно, и фудбалерот ја изневерувал сопругата и тоа токму со Милошевиќ.

И покрај гласините, на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, Карлеуша се појави во краток светликав фустан, кој едвај ги прикриваше нејзините гради и интимни делови, а е со потпис на Милошевиќ.


View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А, иако Карлеуша не го следи повеќе Душко на „Инстаграм“, таа ја следи неговата наводна швалерка.

Извор:република.мк

Коментирај