Карлеуша се одлучи да го сруши интернетот- Облече минијатурно бикини, но сите зборуваат за овој детаљ на нејзиното лице (ФОТО)

0
293

Познатата пејачка Јелена Карлеуша е позната по своето контроверзно однесување и стил на живеење.

Пејачката каде и да се појави привлекува големо внимание, а нејзините фотографии на Инстаграм ги воодушевуваат фановите.

Screenshot_8

 

Една од нејзините последни фотографии направи вистински хаос меѓу фановите бидејќи таа повторно се разголи и облече провокативно бикини, но и покрај бикинито, фановите веднаш ги забележаа и пеѓите на нејзиното лице, погледнете.

Screenshot_9

 

Коментирај