Карлеуша објави фотографија со Тоше Проески која досега ја немаме видено (ФОТО)

0
672

Роденденот и датумот кога ја загубивме нашата музичка легенда – неповторливиот Тоше Проески, не се единствени кога треба да се сеќаваме на него, а тоа го покажа и Јелена Карлеуша.

Тие беа добри пријатели и колеги, а спомените од времето кога се дружеа таа ги сподели со својата армија обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

-Толку многу тажно сеќавање…Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!, напиша Јелена, а коментарите под фотографијата се редеа до недоглед на обожаватели од Србија, Македонија, Труција…

Коментирај