Какви се хороскопските знаци во кревет

0
479

Какви сте во кревет според вашиот хороскопски знак?

Овен – Се преправаат дека ја сакаат доминацијата но всушност сакаат да се со некого, кој ќе ги претвори во кротко јагне.

Бик – Чудни и неспретни во почетокот но понатаму ќе дознаете дека тие едноставно се прекрасни љубовници.

Близнаци – Не се срамат да си легнат со првиот што ќе го сретнат, но всушност се надеваат да долгорочни врски и односи.

Рак – Многу нежни во почетокот на односите, но може да бидат многу груби во кревет.

Лав – Подготвени се да посветат внимание на секој дел од телото на партнерот.

Девица – Сонуваат за разврат но се многу скромни и не сакаат да си го признаат тоа.

Вага – Директно ве врзува за кревет и почнува да ве „плеска“.

Скорпија – Гребат по грбот и врескаат.

Стрелец – Многу чувствителни и се движат во целосна синхронизација со партнерот.

Јарец – Многу мили и многу бакнежи.

Водолија – Може да се скрши креветот од страст …

Риби – Сè прават полека, за да се убедат дека сте доволно добри.

Коментирај