Како!? Обложувач погоди три од четири точни резултати во Лигата на шампионите! (ФОТО)

0
516

На социјалната мрежа Фејсбук се појави еден интересен тикет каде што обложувач изиграл четири натпревари со точен резултат, а нажалост промашил само еден.

Како што и сами можете да забележете, промашен е резултатот помеѓу Лион и Бенфика, кој заврши со резултат 3-1, а овој играч типувал 1-3.

Тикетот е уплатен за само 20 денари, а коефициентот има вртоглава вредност од дури 374.220, па беше во игра за максималната добивка од 5.000.000 денари.

Извор: sportski.mk

Коментирај