Кафенцето е најслатко без градник: Згодната актерка ужива да е разголена

0
444

Бланка Бланко дефинитивно знае кој е добитниот рецепт за медиумско и јавно внимание, па нема проблем често да си го практикува истиот.

Секси актерката Бланка Бланко, која на доделувањето на Златните глобуси се појави без гаќички, покажа дека ни градникот не е нејзино омилено парче облека.

 

Раскомотена и опуштан, Бланка си мерачеше на тераса, иако надвор беше прилично ладничко, без да има гајле ниту од временските услови, ниту од постојаната присутност на „љубопитни“ објективи.

   

Така разголена тркна и по дневните весници, за дополнителна доза провокација

Коментирај