Јордановска: Не се секирајте, ќе се врати Алекс Ружин од одмор, ќе го посоветува дека не треба вака и ќе биде се во ред

0
496

Новинарката Мери Јордановска сподели статус по скандалозната изјава и навреда на Боки 13 дека е педер.

-Не се секирајте, ќе се врати Алекс Ружин од одмор, ќе го посоветува дека не треба вака и ќе биде се во ред, стои во нејзниот пост на Фејсбук.

Извор: kurir.mk

Коментирај