Јанушев: Нема предавање, обединети и силни ќе си ја исправиме Македонија! (ФОТО)

0
90

Денеска бев во посета на жителите на Ранковце и Гиновци. Подготвени сме за обновата која следи после 15 јули, обединети и силни. Нема предавање, ќе си ја исправиме Македонија!, напиша на Фејсбук, носителот на ИЕ 3 на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и објави фото-галерија од посетата на општина Ранковце.

Коментирај