Јанушев: Јанева и Рускоска вчера пиеле кафе, а ја замајуваат јавноста

0
291

Катица Јанева не се осеќала виновна!? Веројатно целава работа која “демек” траела 4,5 часа, всушност траела 5-10 мин, чисто да се запазат формалностите, а останатите 4 саата уствари Јанева и Русковска кафе си пиеле, напиша на Фејсбук, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев.

Коментирај