Ја потресе јавноста со наводите дека се разведува, па дојде во Македонија- Анабела во секси издание еве што му порача на Скопје (ФОТО)

0
539

Познатата српска пејачка Анабела Џогани вчера беше во посета на Македонија.

Таа на својот Инстаграм профил објави видео од Скопје и напиша дека нашиот град многу го сака, а потоа објави и фотографија од својот настап во Радовиш.

anabea

Сексапилниот стајлинг само ја вжештило вчерашната атмосфера за време на нејзиниот настап, погледнете:

Извор:kurir.mk

 

Коментирај