Ја нарекуваат секси “бомба“, снаата на Цеца

0
762

Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ.

Снаата на Цеца со која нејзиниот син и официјално се вери и ја побара нејзината рака, е вистинска убавица.

Ја нарекуваат секси “бомба“, а пред неколку години пред само еден естетски зафат, зголемување на усните, била сосема поинаква.

ceca-snaa2-960x708    

Коментирај