Изнајмиле стриптизета да го збунат противникот, па изгубиле 6:2- откриено зошто голата девојка им мешаше на фудбалерите (ВИДЕО)

0
262

Неверојатна сцена го обележала мечот на холадската трета лига помеѓу Ријунсбург и АФЦ Амстердам (2:6), а сега е откриено зошто секси русокоса истрчала на терен.

Навивачка го украде шоуто на фудбалерите од двата тима. Заносната русокоса целосно гола истрча на терен и почна да трча. Застанала кај еден фудбалер и почнала да му се „додворува“. Шокираниот играч не знаел што го снашло.

Неколку денови подоцна, кога впечатоците спаднале, во јавноста излегла вест која е всушност заносната девојка и зошто истрчала на теренот.

Станува збор за стриптизета која ја изнајмиле играчите на Рингзбурс Бојс за да ги збунат играчите на АФЏ Амстердам.

Меѓутоа, овој обид имал контра ефект со оглед на тоа дека домаќините изгубиле со резултат 6:2.

Коментирај