Исчезна 14- годишно девојче од Битола

0
324

С. А. (49) од Битола вчера во 16:05 часот во СВР Битола пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка А. М. (14).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај