Интимна фотографија: Селма Хајек покажа што има на градите (ФОТО)

0
3604

Актерката Селма Хајек ги почести своите фанови на Инстаграм со интимна фотографија.

На фотографијата актерката е гола, а на левата града се гледа мала тетоважа на птица.

„Мал поглед на тајната тетоважа на Соња Кинчад” , напишала актерката под фотографијата.

Познато е дека Селма Хајек нема вистинска тетоважа, па се претпоставува дека тетоважата е направена привремено за некој нејзин лик.

Салма во моментов снима акционен трилер во Хрватска заедно со Семјуел Л. Џексон и со Рајан Рејнолдс.

Извор: kurir.mk

Коментирај