Интервју на Шекеринска за Само вистина на Канал 5 ТВ

0
1853

Интервју на заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска за емисијата Само вистина на Канал 5 телевизија…

Извор: СДСМ

Коментирај