Инстаграм гори: Нивес Целзијус и нејзината сестра ги „збудалеа“ своите фанови!

0
1132

За половина час, полуголите задници на Нивес Целзијус и нејзината сестра Меа добија повеќе од 7.000 лајкови. Нивес и Меа заедно се на одмор во Грција, а нивните фотки на социјалните мрежи предизвикуваат општа еуфорија.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

На последната позираа заедно на базен, а во прв план ги ставија своите бујни задници со кои очигледно одлучија да го срушат Инстаграм.

Nives-Celzius-so-sestra-i-1

Нивес позираше во црни купачи, а Меа во бели, а одма посла објавувањето на фотките, почнаа да се нижат коментари на сметка на нивниот изглед.

Nives-Celzius-so-sestra-i-2

Коментирај