Има скоро 50 години, а на нејзините бујни гради и завидуваат сите- сопругата на Синиша Михајловиќ во минијатурно бикини (ФОТО)

0
524

Сопругата на Синиша Михајловиќ редовно во текот на летото објавува фотографии од плажа покажувајќи како бомбастично изгледа на свои 46 години.

Па така и на стартот на оваа сезона таа покажа дека изгледа совршено во бикини.

Имено Аријана Рапачиони се поблиску е до 50-от роденден, а изгледа повеќе од совршено, а нејзините ќерки се повеќе наликуваат на неа, пишуваат италијанските медиуми.

Последната фотографија од својата мајка објави и една од ќерките Вирџинија која ја наследила убавината од својата мајка.

View this post on Instagram

🐋 Voglia di mare 🐋

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

View this post on Instagram

🐠 Ci vorrebbe il mare …..🐠

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Извор: kurir.mk

Коментирај