Им помагаше на луѓето да ја вратат изгубената љубов, а и самата беше оставена- денес ужива целосно во животот (ФОТО)

0
551

Српската водителка Катарина Шишмановиќ остана запаметена како водителка на емисијата чија главна тема беше љубовта – „Се за љубовта“.

Сепак и самата помина низ разделба после долгогодишна врска, а потоа и се повлече од малите екрани.

135631_nemanja02-news1-dragan-kadic_ls-700x466

Времето го користи за да патува, а за тоа сведочат и нејзините фотографии на Инстаграм.

704611_katarina-sismanovic_ls-640x426

Атрактивната бринета со фотографирала на најубавите места, а мажите не останале рамнодушни на овие глетки. Таа се посветила себеси и на уживањето.

kaca1_1000x0-700x700

Katarina-Sismanovic1

Извор:курир.мк

Коментирај