Груевски се огласи на Фејсбук по договорот за името

0
611
Поранешниот премиер и поранешен лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола груевски, доцна синоќа се огласи на Фејсбук за договорот со Грција.

 

Коментирај