Го уценува фудбалерот: Дај ми 2,5 милиони долари или ќе ја објавам нашата порно снимка!

0
816

Манекенкарта од Куба, Елизабет Руиз моментално се наоѓа во центарот на вниманието на американските медиуми поради порно снимката која ја поседува со играчот од американскиот фудбал.

Имено, Елизабет своевремено се забавуваше со Вон Милер, ѕвездата на Денвер, а снимката е направена во текот на нивниот одмор во Канкун.

manekenka-fudbaler

Руиз, како што пренесуваат медиумите, бара од Вон 2,5 милиони долари за снимката да не стигне до јавноста.

Се уште не е познато зашто Милер не сака снимката со оваа атрактивна Кубанка да не дојде до јавноста, а некои новинари истакнуваат дека едноставно не сака името да му се врзува во тој контекст.

Погледнете ги атрактивните фотографии од Елизабет Руиз.

manekenka-ucena-porno-2 manekenka-ucena-porno-3 manekenka-ucena-porno-4

Коментирај