Го стигнаа клетвите од Карлеуша: Се разведува Огнен Врањеш, а еве што се случи со истетовираното име на неговата сопруга (ВИДЕО)

0
484

Фудбалерот Огнен Врањеш кој што беше вмешан во аферата со Јелена Карлеуша, како што пишуваат медиумите, му предизвикала големи последици на неговиот брак со Даниела.

Имено, бројните пораки, фотографии и видеа кои што ги размениле Врањеш и Карлеуша и кои што испливаа во јавноста, доведоа до тоа да Врањеш и Даниела да се одлучат за развод.


View this post on Instagram

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

-Огњен и Даниела решија да стават крај на бракот. После скандалот со Карлеуша одлучија да се разведат, а Врањеш веќе се исконсултирал со адвокат и поднел бараше за развод, открива извор упатен во целата ситуација.


View this post on Instagram

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

Инаку, Огњен претходно на градите своевремено го имал истатовирано името на неговата сопруга Даниела. Меѓутоа, дека не им оди најдобро во љубовта докажува и фактот што пред некое време ја покрил тетоважата со нова.

Извор:kurir.mk

Коментирај