Го гледал некој порно клипот од македонската фолк пејачка?

0
4926

Регионот пред повеќе од десеттина години на нозе го крена порно филмот на тогаш и не толку славната и популарна хрватска пејачка Северина Вучковиќ. Она што за некои беше скандал, на Северина и донесе огромна популарност што и ја катапултираше кариерата во ѕвездената орбита. Оттогаш таа е поп кралица во регионот!

Неодамна на Интернет мрежата се појавија информации за порно клип на македонска фолкерка, но сеуште не знаеме дали некаде на мрежите може да се најде ова видео или можеби се работи само за публицитет?!


Неодамна, порталите пишиваа дека, слична афера, како онаа на Северима, наводно имало и на социјалните мрежи и кај нас, во Македонија! Порно… или поточно клип со еротска содржина осамна на нив, а во него, една исто како Севе на времето, не толку позната македонска фолкерка од Битола. Вистинското име и презиме и е Марија Тодоровска (25), а во јавноста е многу попозната под уметничкиот прекар Марија Луиса.

Оние што го виделе, го виделе, другите бараат кај да го најдат… Во меѓувреме веста за видеото и самото видео стигна и до медиумите, па осамнаа и првите написи, во кои младата фолкерка се обидува да ја појасни ситуацијата.

После Северина и нејзината „случајна снимка“, прашање е дали еротската приказната оваа нашава, е случајно или намерно пуштена во јавноста.
Ние, во редакцијата на Јавно.мк не успеавме да го пронајдеме ова видео, па доколку некој го поседува, еден член на редакцијата би бил презадоволен доколку ни го испратите за да го изгледа. Благодариме!

Извор: guru

Преземено од: Тараба.мк

 

Коментирај