Генијално- хулахопки што не се кинат! (ВИДЕО)

0
1285

Сигурни сме дека имате во вашата гардероба многу хулахопки, кои повеќето се оштетени. Најчесто нивното оштетување е од ноктите или од остри предмети. Ова повеќе нема да ви се случи благодарение на Super Elastic Magical Stockings.

Тие се изработени од висококвалитетен најлон и ликра за да обезбедат висока еластичност и тешко оштетување. Како што можете сами да видите од видеото тоа навистина е можно. И најдоброто е што два пара чинат само 30 долари.

Коментирај