Фустанот на Џенифер Лопез за кој сите зборуваат

0
762

Џенифер Лопез во својата долгогодишна пејачка и актерска кариера може да се каже дека ги пробала сите трендови – од кратки здолништа до долги вечерни фустани.

Но, фустанот на Том Форд кој го одбра да го носи на доделувањето на филмските награди „Оскар“ беше голем предизвик. Латино дивата на доделувањето дојде во улога на презентерка и мамеше воздишки поради фустанот кој беше направен од стотина парчиња стакло.

djenifer

Извор:republika.mk

 

Коментирај