ФОТО: Ѕвездата на Денвер објави снимка на Инстаграм како девојката го задоволува

0
1972

Кошаркарот на Денвер Наџентс се најде во непријатна ситуација поради кратката приватна снимка која тој или некој друг ја објави на неговиот Инстаграм профил.

Голем број од следбениците на Мареј беа шокирани кога го погледнаа Инстаграм сторито на ѕвездата на Денвер. На споменатотот стори девојката на Мареј орално го задоволува. Тој брзо реагираше и ја избриша снимката, а потоа и го деактивираше Инстаграм профилот. Подоцна се правдаше дека му бил хакнат.

„Прво и најважно сакам да им се извинам на фановите. Мојот профил беше хакиран, во овој момент работам на решавање на проблемот. Ви благодарам“.

Извор: Спортски.мк

Во меѓувреме се појави и видеото (секако, цензурирано со стикер)

Коментирај