(Фото) За неа се вели дека е најубавата жена на фудбалер во Србија!

0
265

Мислевте дека ја видовте Снежана Филиповиќ Борјан во најдоброто издание.

Сигурно во вакво досега не сте, а нејзините нови фотографии сигурно ќе ве остават без текст.

Сопругата на голманот на Црвена Ѕвезда ужива во летните денови, но уживаат и нејзините фанови на социјалните мрежи.

Не е тајна дека поранешната директорка на Партизан се смета за најубава функционерка во историјата на српскиот фудбал, а новите фотографии може да бидат само потврда за тоа.

Снежана Борјан, долго време е рангирана како најубава жена кај фудбалерите во Суперлигата на Србија.

snezana2

snezana1

Коментирај