ФОТО: За Малинкова нема зима – разголена му се спротистави на снегот

0
700

Очигледно ниту снегот и ниските темпратури ништо не и можат на нашата позната пејачка Наташа Малинкова.

Облечена само во тенки панталони и куса маичка од која ѕирка совршената фигура, атрактивната пејачка вежбаше разголена и во овие зимски услови.

Да се надеваме дека на многумина од вас овие фотографии ќе послужат како пример и безразлика на временските неприлики, тие ќе бидат доволна мотивација за и вие да го сторите истото.

Инаку Наташа минтата година на фестивалот МАРС доби награда за радиски хит испеан од женски вокал.

Malinkova-na-sneg-1Malinkova-na-sneg-2

Коментирај