(Фото) Врела акција во џакузи – Роналдо и Георгина го запалија интернетот!

0
241

Ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо и неговата свршеница Георгина Родригез максимално уживаат во секој слободен момент.

Познатиот фудбалер одлично се забавува на француската ривиера по крајот на фудбалската сезона.

Роналдо ужива со семејството на луксузна јахта во Сен Тропе! Португалецот објави фотографија од џакузи на Инстаграм, каде што може да види како разменува нежности со својата згодна избраничка Георгина Родригез.


View this post on Instagram

Amore mio

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Оваа врела слика експресно стана хит на социјалните мрежи. За само неколку часа, таа доби повеќе од шест милиони реакции на Instagram.


View this post on Instagram

Holidays with my family in France Riviera Enjoy the views ❤️☀️⛴

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on


View this post on Instagram

@yamamayofficial ⚓️❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коментирај