ФОТО: Таа му беше најверна другарка на Тоше – Антонија Шола не можеше да облече пократко мини

0
1007

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која беше една од блиските пријателки на Тоше Проески.


View this post on Instagram

Možeš što hoćeš… #bitangomoja link for video in profile bio or https://goo.gl/aG1zse

A post shared by Antonija Šola (@antonija_sola) on

Пејачката се стекна со слава во Македонија откако го сними дуетот со нашиот пејач, а откако Тоше трагично загина таа поретко беше присутна во македонските медиуми.

Денес пејачката ужива во својата слава во Хрватска и ширум Балканот, а обожува и да објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, погледнете.

Извор: kurir.mk

Коментирај