ФОТО: Српската пејачка си стави силикони, се покаја па ги извади – сега изгледа вака

0
631

Српската пејачка која на јавноста и е позната по учеството во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ стави силикони, потоа се премисли.

Имено српските медиуми пишуваат дека пејачката Јелена Гербеќ ставила силикони, се премислила па ги извадила.

Таа по овој потег изјавила дека ужива во она што и го дала мајка природа и дека нема подобро од тоа, погледнете.

https://www.instagram.com/p/BjLGLpghSOm/?utm_source=ig_embed

 

Коментирај