ФОТО: Што му кажала Карлеуша на Душко за голите фотографии

0
1310

На порталот informer.rs излезе интересена стрип сатира околу порно афера на пејачката Јелена Карлеуша, за што точно се работи ви прелагаме да видите од фотографијата подоле.

Извор:Курир

Коментирај