ФОТО: Северина повторно во венчаница, но ваква креација досега немате видено

0
315

Познатата хрватска пејачка Северина на Инстаграм објави фотографија од престојот во Африка, каде е облечена во виолетов фустан.


View this post on Instagram

Predivne Masaike 💜 #tb #zanzibar #tanzania #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Таа на фотографиите напишала дека станува збор за африканска венчаница.

Северина во моментов е во посета на Занзибар, а на фотографиите позира со неколку девојки, исто така облечени во фустани и накит како пејачката.


View this post on Instagram

Stižem ti ⭐️ moja sjajna #tb #zanzibar #tanzania #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on


View this post on Instagram

Naše afričko vjenčanje ❤️❤️❤️ #tb #zanzibar #tanzania #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Извор: kurir.mk

Коментирај