(Фото) Серена Вилијамс никогаш попровокативна – Се сликаше се познати списанија во ова издание!

0
224

Серена Вилијамс е една од најдобрите тенисерки на сите времиња.

Помладата сестра Вилијамс сега се сликаше во провокативна златна облека, а акцентот беше ставен на нејзините нозе, со длабок шлиц кој ги открива бутовите.

Тоа го направи за списанието Харпер Базар….

Серена беше фотографирана во уште по предизвикувачка поза пред неколку дена за спортскиот магаин Спортс Илустрејтед.

Серена Вилијамс ќе ја продолжи својата сезона на турнејата во САД.

Коментирај