(Фото) Серена Вилијамс, каде ти се гаќите?

0
290

Еднa од најдобрите светски тенисерки, Серена Вилијамс, се појави на социјален и спортски настан во многу провокативно издание.

Во широк, но и премногу краток летен фустан, американката излезе пред фото-репортерите и не ни помислуваше дека ветерот ќе дувно во тој момент и ќе се покаже така пред блицовите на фотографите дека нема гаќи или така се направиле како да изгледа дека ги нема.

Или можеби тоа го претпоставила и намерно го направила тоа.

Во суштина, наскоро нејзината фотографија се најде на насловната страница на сите светски таблоиди и сите беа во дилема дали има или нема долна облека!

Што мислите вие?….

serena-vilijams

Коментирај