Фото: Секси фотографии на бремената Аделина Тахири

0
1906

Пејачката Аделина Тахири наскоро ќе стане мајка, а на својот Инстаграм профил објави фотографии на коишто и во поодмината бременост сеуште е секси.

Аделина којашто е внука на екс-пратеничката Флора Кадриу, лани се омажи за адвокатот Серјожа Марков.

Погледнете:

@cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

By @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

I love u 🙂 By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Коментирај