ФОТО: Сексапилната Сузана Гавазова се разголи во сончевиот Мелбурн

0
4311

Гавазова му се заблагодари на сонцето во Мелбурн, а ние, но веруваме и вие сте и благодарни на пејачката што изненади со ова секси издание.

Една од нашите најпознати поп-пејачки, Сузана Гавазова веќе неколку дена е на турнеа во далечната Австралија, а на Фејсбук објави неколку фотографии од нејзиниот престој.

Од приложеното може да се види дека атрактивната пејачка ужива во благодетите на топлото време во Австралија.

Suzana-Gavazova-Avstralija-4 Suzana-Gavazova-Avstralija-3 Suzana-Gavazova-Avstralija-2 Suzana-Gavazova-Avstralija-1

 

Коментирај