ФОТО: Се запали автомобил во Аеродром

0
236

Доцна вечерва се запали автомобил од марката „Рено Лагуна“ во Реонски центар Аеродром.

Инцидентот го пријавиле жителите.

Пожарникарите веднаш пристигнале на местото на настанат и го угаснале пожарот.

Извор:Курир.мк

Коментирај