ФОТО: Сара Мејс се врати во форма – пејачката покажа како изгледа еден месец по породувањето

0
440

Македонската пејачка Сара Мејс пред скоро еден месец се оствари во улогата на мајка, но тоа воошто не ја спречува да им се рати на своите работни обврски.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите ученици кои ги спремала за настап на фестивал, а под истата напиша : „Деца пејачи и деца свирачи, со наставник и наставничка!”

Мора да се признае дека пејачката изгледа одлично!

https://www.instagram.com/p/BotljgpHtT7/?utm_source=ig_embed

 

Коментирај