ФОТО: Сакаше да го изненади момчето со секси фотографија, но заборави да ја расчисти собата

0
859

Додека таа се сликаше пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник

Челзи е девојка од Австралија која сакаше да го изненади момчето додека е на службен пат и да му испрати секси фотографии. Но, таа несвесно откри детал со кој призна дека не е сама во хотелската соба.

Додека се сликала пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник.

seksi-fotka-2_iffКога момчето ја добила фотографијата таа невешто се обидувала да излаже но тој и рекол дека веќе е на пат кон нејзиниот хотел.

Оваа фотографија брзо се рашири на социјланите мрежи, со пораката ВНИМАВАЈТЕ кога праќате секси фотографии и не го изневерувајте партнерот.

Коментирај