ФОТО: Принцезата Кејт никогаш не била посекси, но сама!

0
396

Војвотката од Кембриџ, убавата принцеза Кејт Мидлтон, во Лондон се појави на гламурозен настан со тоалета од чипка. Принцезата блескаше, никогаш не била посекси, но беше сама.

Kejt-Midlton

Коментирај