ФОТО: Прекин на сообраќајот на Стража

0
388

Утрово се случила сообраќајка на превојот Стража кај Кичево при што според првичните информации сообраќајот е во прекин. Неофицијално има повредени лица кои се пренесени со возило на Брзата помош.

Подетални информации наскоро.

Фото: republika.mk

Коментирај