ФОТО: Познатата блогерка пронајдена мртва во Грција

0
502

Блогерката од Австралија, Шинејд МекКамара, пронајдена е мртва во Грција, пишуваат австралиските медиуми.

Родениот брат на убавата Инстаграм ѕвезда Џејк МекНамара ја потврди веста за медиумите со соопштение во кое стои дека „ги примил најлошите вести во животот“. Сепак, причината за смрта на младата манекенка не е откриена.

https://instagram.com/p/Bm8vOOBHziH/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Шинејд имала само 20 години. Последните година дена на Инстаграм објавуваше фотографии од одмори низ луксузни летувалишта ширум светот, а пред само четири дена објави фотографија од последниот одмор во Грција.

Коментирај