ФОТО: Најсексапилната и најгламурозна баба на светот има 35 години

0
651

Кери Хилтон има 35 години и на социјалните мрежи, според многумина, го држи приматот најсекси баба на светот. А според годините дефинитивно е една од најмладите, ако не и најмлада баба на светот.

Кери на почетокот од оваа година списка 13.000 фунти на естетска хирургија со цел дополнително да го затегне и потенцира својот секси изглед. Таа стана баба на 35 години откако нејзината ќерка Кларис на 17-годишна возраст ја роди ќеркичката Џесика.

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

ИМА И ЦРН ПОЈАС

Кери има илјадници следбеници на социјалните мрежи и мора да се бори со лавината од брачни понуди со кои секојдневно ја опсипуваат мажи од сите страни на светот.

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Таа има и црн појас во боречки вештини, а шест пати ја има претставувано Англија на светските натпревари во кик-бокс.

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Извор: Таратур.мк

Коментирај