ФОТО: Момче го истетовирал ликот на Карлеуша на своето тело, а кога пејачката ја видела тетоважата ќе се онесвестела

0
630

Фановите на познатите личности често знаат да ги изненадат нив, но и да го шокираат целиот свет.

Една од најпознатите пејачки на Балканот Јелена Карлеуша може да се пофали со многу бројни фанови на чии тела се најдени стихови од нејзините хитови или фотографии од самата таа, но овој пат пејачката беше изненадена од едена посебна тетоважа.

Имено едно момче од соседството го истетовирал ликот на Карлеуша од спотот „Крими рад“, а пејачката веднаш ја прокоментира неговата тетоважа и вели дека од возбуда ќе се онесвестела.

-Уште една неверојатна тетоважа, овој пат од верниот фан Филип. Имам најдобри фанови на светот, порача Јелена.

Коментирај