ФОТО: Мелита има голема желба, повелете кој ќе и ја исполни?

0
295

Поранешната македонска водителка, Мелита Ракичевиќ, постојано е активна на социјалните мрежи.

Таа вчера во стори на Инстаграм побара масажа дома, но потенцираше дека истата треба да и ја исполни масерка.

Подоцна објави уште едно стори со кое докажа дека се јавиле безброј кандидати, секако мажи.

„Масерка не масер. Нездрави бе. Олабавете. Ха, ха!“, пишува во следното стори.

Коментирај