ФОТО: Маја Шупут подготвена за свадбата- веселба на раскошниот имот, а вака изгледа младоженецот

0
366

Маја Шупут некоклку дена не се огласувала на друштвените мрежи, а сега на сите им е јасно зошто.

Пејачката денеска се мажи за својот избраник Ненад Татаринов, а пријателите за тоа ги известила преку Инстаграм.


View this post on Instagram

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Тие двајца се одлучиле за венчавка на луксузен имот.

1847547_screenshot-65_ff-414x700

Таа покажа како изгледа на својот најубав ден, а во коментари добила само пофални зборови за венчаницата.

Таа поставила и плакат во Хрватска посветен на својот избраник, на кој му се колне на љубов во добро и зло.

1847545_screenshot-64_ff-389x700

Извор:курир.мк

Коментирај