ФОТО: Ќерката на Кеба не личи на себе, сите се прашуваат што и се случило на лицето

0
787

Ќерката на познатиот пејач Драган Којиќ Кеба, Наташа Којиќ веќе со години живее во САД, а на социјалните мрежи сподели вест дека нејзината музика ќе биде дел од филмот „Coven“.

Меѓутоа, нешто друго забележа нејзините фанови се се прашуват што и се случи на лицето.

kerka-keba1

Таа доста се промени од периодот кога прв пат се појави на српската естрада, ослабнала доста, но изгледа не е тоа главната причина за нејзината трансформација.

Имено, таа објави фотографија од промоцијата на горе споменатиот филм, и сите почнаа да се прашуват дали во прашање е фотошоп или нешто сосема друго.

Како и да било промената на нејзиното лице е очигледна.

kerka-keba2-630x640

Инаку, колку за потсетување, Наташа Којиќ веќе со години живее во САД каде што се занимава со компонирање и продукција.

Извор:курир.мк

Коментирај