ФОТО:Кели Брук на жежок начин ви го честита Св. Валентин!

0
331

Кели Брук ги даруваше своите следбеници со поклон за Св. Валентин кога објави фотографија во секси долна облека во пригодна црвна боја. 38 годишниот модел и актерка го покажа својот раскош и своите пропорции, а така на мажите, денот на вљубените им го направи уште поубав.

„Здраво убавице, имаш убави гради“, „Пракрасна си“, „Колку си секси“, се само некои од коментарите на фановите.

https://www.instagram.com/p/BfKV1fcgl4E/

Коментирај