ФОТО: Кејт Аптон избрана за најсекси жена за 2018!

0
464

Американскиот топ-модел Кејт Аптон и сопруга на безбол играчот Џастин Варландер блесна на насловната страна на „Максим“.

Кејт беше избрана од страна на престижниот магазин за најсексипилната жена за 2018 година.

Фотосесијата на Кејт беше направена во Израел од познатиот француски фотограф Жил Бенсимон.

Ние се согласуваме 100% со изборот, а вие…?

Извор: taratur.mk

Коментирај